PC

Bachove esencie – príroda, ktorá lieči.

Moderná civilizácia potrebuje pomoc prírody omnoho viac ako generácie v minulosti. Naša fyzická aj psychická stránka je pravidelne vystavovaná náporom stresu, napätia a povinnosti a osvedčené postupy na harmonizáciu osobnosti sa vplyvom zrýchlenia vytrácajú.

Mnohí z nás pociťujeme strach, úzkosť, nervozitu, napätie – emócie potláčame v sebe a neriešime ich vhodným spôsobom. Takisto sa tvárime suverénne a pritom tým zakrývame neistotu alebo máme prílišné obavy o druhých a nevšímame si svoje potreby. Sú to emócie a pocity dnešnej doby a na ich správne usmernenie sú príroda a produkty z nej priam určené.

bach-flower-therapy-1543107_640

Aj z tohto dôvodu Vám ponúkame osvedčené rastlinné esencie bachove esencie, ktoré predstavujú súbor čistých rastlinných produktov a 38 esencií z kvetov na liečenie tela aj duše.

Ich princíp pôsobenia je iba na energetickej úrovni a preto sa nimi nikdy nemôžete predávkovať a nikdy sa na nich nevytvoríte návyk. V súčasnej dobe sú na vzostupe a poznáme ich aj pod názvom Bachove kvapky alebo Bachove esencie.

Ich jedinečnosť je aj v tom, že poskytujú pomoc na každý fyzický alebo emocionálny problém a účinne ho liečia. V mnohých prípadoch sa podávajú aj ako prvá pomoc, najmä pri psychických poruchách alebo problémoch.

Ich tvorca, svetoznámy Dr.Bach vytvoril 7 základných skupín a každej priradil zodpovedajúcu terapiu vo forme Bachových kvetinových esencií. Jednotlivé skupiny predstavujú základný okruh psychických ale aj spolusúvisiacich fyzických problémov ako napríklad strach, neistota, nezáujem o svoje okolie, skleslosť a zúfalstvo, osamelosť, prílišný strach o druhých.

Na každý problém existuje esencia, ktorá má vibráciu podobnú vibrácii danej emócie a týmto spôsobom ju dokáže liečiť a nastoliť pocit vnútornej harmónie a vyrovnanosti.

bach-flower-therapy-1543107_640

Súčasťou Bachových kvapiek sú prírodné rastlinné ingrediencie ako napríklad výťažky z buka, repíka, slivky, čakanky, pagaštanu, jabĺk, cesmíny, horca, vresu a množstvo ďalších prírodných extraktov. Známa je aj Bachova kvetinová terapia, ktorej základom sú extrakty kvetov a ich esencie.

Naše zdravie súvisí s našou mysľou a nemali by sme na to zabúdať. Nestačí liečiť a zaujímať sa iba o fyzické prejavy ochorenia, vyliečená duša je základom všetkého.