PC

Chudnite do krásy

Kilá po pôrode sú určite strašiakom každej ženy. Skutočne a bez výnimky. Kilá sú niečo, čo nás prenasleduje, nech ideme kamkoľvek. Myslíme si, že sa im vyhneme. Ale nie. A keď to nie sú nadbytočné kilá, tak je to naša postava, ktorá nás naozaj trápi. Môžete sa tomu nejakým spôsobom vyhnúť? Samozrejme, že áno. Len si musíte nájsť niečo, aby vás to nejakým spôsobom nepoložilo. Nebojte sa, určite sa vám podarí dostať vašu vysnívanú postavu a vysnívanú váhu. Len musíte vedieť, ako na to. A čo je skutočne dôležité, vaša pevná vôľa musí byť naozaj pevná, nech sa deje čokoľvek. Nesmiete poľaviť, pamätajte si na to.

ostružiny

Pri chudnutí je to ako pri hociktorom inom sne. Nesmiete sa vzdávať. Musíte myslieť na to, čo je pre vás dôležité a skutočne sa nesmiete vzdať, pretože keď to urobíte, všetko vaše úsilie vyšlo navnivoč. A nikdy predsa neviete, kedy ste len krôčik od toho, aby sa vám podarilo schudnúť a dosiahnuť tak váš veľký cieľ.

Dôležité však je aj to, aby ste kvôli chudnutiu nestratili svoje zdravie. Zdravé chudnutie je preto pre vaše telo životne dôležité. Musíte sa však nad tým zamyslieť. Čo by bolo pre vás najlepšie? Cvičiť? Obmedziť stravu? Možno je najlepšie všetko dokopy a to je presne to, na čo by ste sa mali zamerať. Pravidelný pohyb a proteinova dieta je skutočne to najlepšie pre vaše telo. A keď sa nad tým zamyslíte, prečo vám to nenapadlo doteraz? Veď môžete cvičiť, chudnúť, ale zároveň sa aj najesť do sýtosti. Je to celé iba o vás a o tom, ako sa nastavíte. Schudnúť môžete aj po pôrode.

selát

Pri dieťati predsa máte pohyb istý, takže ani nemusíte nad ničím rozmýšľať. Stačí, keď si dáte viac prechádzok s malým drobcom a doma ho budete dvíhať aj v rôznych iných polohách. Skúste to a uvidíte samy. Cvičiť môžete hocikedy, len si musíte nájsť svoj spôsob. Kde je vôľa, tam je aj cesta, pamätajte.