Tovar

Čisté prostredie behom chvíľky

V týchto časoch kedy sa každý stále ponáhľa za rôznymi činnosťami si niektorí z nás nevedia ani nájsť chvíľku času na dôkladné a poriadne upratanie svojej vlastnej domácnosti. Našťastie, ale žijeme v dobe kedy je úplne bežné a normálne si aj domov zavolať upratovaciu firmu, ktorá túto nepríjemnú povinnosť spraví za Vás. Upratovanie Poprad https://upratovanie-grant.sk/, rovnako ako aj v mnohých ďalších mestách na Slovenku, poskytuje svojim zákazníkom prvotriedne upratovacie služby, za ktoré sa naozaj nemusia hanbiť. Dlhoročné skúsenosti zamestnancov sú čím ďalej tým viac vyhľadávané verejnosťou, a to a vďaka svojej poctivo vybudovanej povesti, v ktorej sa nenachádzajú negatíva.

čistota

Po vzájomnej dohode u nás nasleduje obhliadka miesta, ktoré chcete našou firmou upratať. Je už len na Vás či si vyberiete jedno rázové kompletné upratovanie alebo pravidelné upratovanie Vašich priestorov. Na upratovanie nastupujeme len vtedy, keď Vám to práve bude vyhovovať a zároveň, tak, aby sme si navzájom pri práci neprekážali. Pravidelné upratovanie znamená, že sa vždy dohodneme na konkrétny deň kedy pre Vás upraceme priestory podľa dohody. To zahrňuje bežné upratovacie práce, ako napríklad vysávanie, umývanie podláh, čistenie kobercov, utieranie prachu a podobne. Pokiaľ máte záujem o jedno rázové kompletné upratovanie, tak sa k týmto službám pridáva aj napríklad umývanie okien, ktoré si môžete dohodnúť, aj samostatne bez ďalších úkonov.

upratovanie

Dôverujte profesionálom, ktorí vedia najlepšie, čo robia a už sa len tešte z čistej a usporiadanej domácnosti, ktorú si zaslúžite. Tešíme sa na každú našu ďalšiu spoluprácu a na nových pokojných zákazníkov, ktorí sa k nám budú opätovne vracať. Všetky potrebné kontaktné údaje nájdete na našom webe, spolu s bližším popisom prác, ktoré poskytujeme a ktoré si môžete kedykoľvek za jednať. Zbavte sa času stráveného upratovaním a zároveň sa vďaka nám neustále vracajte do čistej domácnosti.