PC

Dokonale zladená kabelka spolu s koženou peňaženkou

Praktické a kvalitné kožené dámske doplnky ženy obľubujú bez rozdielu veku, štýlu, a povolania. Pravidelné striedanie novej kabelky, aj vrátane kvalitnej koženej peňaženky, vkusne zladených topánok, opaskov, rukavíc a iných drobností je doménou ženského sveta.

leather-swing-beat-2347956_640

Z ponuky kožená peňaženka dámska si preto určite vyberú svoj vzor, farbu, tvar a typ nielen do zamestnania, na voľný čas, do prírody ale aj na spoločenské udalosti.

Ponúkané kolekcie sú v primeranej cene pre danú príležitosť, ktorá vyjadruje korektný pomer ceny a vysokej kvality použitého koženého materiálu. Kúpa kvalitnej koženej peňaženky je výhodnou investíciou v porovnaní so syntetickými náhradami, koža je odolný, pevný materiál, pritom dostatočne pružný na všedné využitie a má veľmi dlhú životnosť.

Aj ženy obdivujú spojenie kvality, funkčnosti, moderného dizajnu a krásy kožených peňaženiek, ktoré im výber z ponuky určite zabezpečí.

Povrchová úprava je matná, lakovaná alebo v kombinácii, farby sú rozmanité, pestré až po klasické neutrálne alebo elegantné farby, zapínanie je takisto vo viacerých variantoch, či už formou obvodového zipsu, alebo na ozdobné kovové cvočky, prípadne ozdobné spony. Vnútorná organizácia kožených peňaženiek a ich tvar a veľkosť sú prispôsobené viacerým účelom využitia a typom žien. V ponuke nájdete praktické, väčšie peňaženky s bezpečným obvodovým zapínaním, menšie športové vhodné do batohu alebo aj na bicykel, takisto s bezpečným zapínaním, alebo klasické až elegantné, ktoré budú najmä v lakovanej úprave Vašim doplnkom k spoločenským šatám.

Bez rozdielu vzoru, farby, veľkosti a tvaru všetky majú vnútorný priestor na mince, dostatočný priestor na bankovky, karty, fotografie, poznámky a drobnosti, ktoré ženy vždy potrebujú. Vnútorný priestor peňaženky je kvalitne vypracovaný, s pevnou podšívkou, elegantným dizajnom, podobne aj zapínanie je spoľahlivé a nenápadne vytvára doplnok peňaženky.

shelf-384558_640

Vkusný, široký výber kvalitných elegantných kožených peňaženiek stojí určite za povšimnutie, aj tá Vaša čaká na výber.