PC

Každá profesia má svoje oblečenie!

Každá profesia si vyžaduje iný druh pracovných odevov. Neexistuje pracovný odev, ktorý by bol všestranný. Laboranti a lekári potrebujú iné ochranné materiály než napríklad zvárači a hasiči. Veľa zamestnávateľov chce ušetriť na svojich zamestnancoch a tak im nakupujú odevy, ktoré sú lacné, ale absolútne nevhodné pre danú pozícii. Zamestnanci sa tak necítia pohodlne v týchto odevoch a samozrejmosťou potom je, že nevykonávajú svoju prácu tak kvalitne ako by mali, ale vo veľa prípadoch aj chceli. Pracovné odevy nemajú byť záťažou.

štií oděvů

Majú byť ochranou pre Vašich zamestnancov, majú byť flexibilné, pohodlné, ochranné a Vaši zamestnanci by sa v nich mali cítiť skutočne dobre. Starajte sa o svojich zamestnancov tak ako si to zaslúžia. Sú to predsa oni, kto robia všetko opreto, aby Vaša firma fungovala tak ako má. Ak ukážete svojim zamestnancom, že Vám na nich záleží, začnete vidieť v produkcii veľké zmeny. Výroba sa zlepší, samozrejme aj predaj a tým pádom aj Vaše príjmy. Vašim pilierom vo firme sú Vaši zamestnanci a ako sa o nich postaráte dnes, taký vplyv to bude mať na Váš firemný zajtrajšok. Navštívte naše webové stránky, zapojte do výberu aj vašich zamestnancov. Opýtajte sa ich, aké pracovné odevy by sa im páčili a uvidíte, že to skutočne ocenia. Keď ide o pracovné odevy, nedá sa hovoriť úplne o módnych výstrelkoch, ale napríklad u Nás nájdete dizajnovo prijateľné a pohodlné odevy. K dispozícii napríklad máme:

bílé pláště

  • rôzne gastronomické odevy, ako sú napríklad zástery, blúzy či kuchárske čapice či rondony,
  • zdravotnícke odevy: tričká, plášte alebo aj košele,
  • zváračské a jednorazové odevy,
  • montérkové kraťasy, nohavice a rôzne kolekcie,
  • alebo aj pracovné odevy, ktoré sú vhodné do zimnej sezóny a plno ďalších.

U nás nájdete odevy vhodné na každú pracovnú pozíciu, tak neváhajte a navštívte nás už dnes a určite si vyberiete pre Vás tie najlepšie.