PC

Najkrajšia dámska kožená peňaženka

Možno ako vhodný a úprimný darček, alebo len tak pre potešenie alebo ako praktický a elegantný doplnok – to všetko obsahuje ponuka dámske kožené peňaženky Diverseshop, ktorá je plná originálnych a kvalitných kožených peňaženiek pre dámy rôzneho veku a životného štýlu. Ponuka obsahuje klasické tvary praktických peňaženiek, elegantné prevedenia so špeciálne zvlnenou vrchnou klopou a s lakovanou povrchovou úpravou, priam luxusné dámske peňaženky s povrchovou úpravou krokodílej kože vo viacerých farebných odtieňoch, hravé dievčenské bodkované alebo pásikové peňaženky z kvalitnej kože, moderné kockované vzory v štýle známych módnych tvorcov, darčekové elegantné kazety s kvalitnými koženými peňaženkami.

high-heel-shoes-4838691_640

Ponúkané peňaženky sú v primeranej cene, ktorá závisí od prevedenia, veľkosti a použitých doplnkov, zapínania a vnútorného priestoru. Ich dizajn zodpovedá potrebám žien, je farebný, pútavý a originálny, s matnou alebo lakovanou povrchovou úpravou, prípadne s dizajnom krokodílej kože, má bezpečné zapínanie a uzatváranie na ozdobné ženské cvoky, špeciálne ozdobné uzávery, patenty alebo vkusné zipsy.

Každá peňaženka Vás očarí okamžite po otvorení – jemná a kvalitná vnútorná podšívka, dokonalé šitie, množstvo priestoru a dôvtipná vnútorná organizácia, ktorá zohľadňuje aj nezvyčajné potreby ako napríklad euromincovník, priehľadná prepážka na fotografiu a dostatok prepážok na doklady.

purse-4892433_640

Spojenie funkčnosti a dizajnu je skutočne ženské, najmä červené kožené peňaženky, ktoré sú vo veľkej obľube.

Kabelka a peňaženka sú vždy jeden celok a každá zmena kabelky samozrejme vyžaduje zmenu peňaženky. Ponuka je aj preto rôznorodá – množstvo farieb, veľkostí, tvarov, originálnych riešení ako napríklad elegantná púzdrová peňaženka, ktorá má odnímateľný prúžok využiteľný aj ako forma minikabelky do spoločnosti alebo ako peňaženka do kabelky.

Ženská móda sa neustále mení a ponúkaná kolekcia predstavuje posledné trendy, čo sa týka kvality, prevedenia a dizajnu.