Nezařazené

Trvalé a zaručené schudnutie pomocou ketodiéty

Ketodiéta je overený spôsob chudnutia, ktorý je podporený vedeckými poznatkami a odporúčaný výživovými poradcami. Má spoľahlivé výsledky, ktoré sú postupne viditeľné a najmä stále, bez obáv o postupné priberanie po skončení diéty. Navyše, počas diéty nemáte pocit hladu, netúžite po sladkostiach a nezdravých potravinách, organizmus si vďaka proteínovej strave plnej bielkovín a zeleniny vytvorí prirodzený fyziologický stav, ketózu, počas ktorej telo odbúrava uložené tuky a využíva ich ako zdroj energie pre fungovanie počas diéty. Necítite sa slabí, unavení, naopak telo sa už počas prvých dní regeneruje, zbavuje sa odpadových látok – ketodiéta pôsobí aj detoxikačne.

woman-608945_640

Vaše svalstvo sa nestráca, v porovnaní s inými diétami, kde sa okrem tukov odbúravajú aj svaly, naopak Vaša postava sa upravuje a ostáva pružná a pevná. Z estetickej stránky je to veľká výhoda diéty, Vaša postupne sa meniaca silueta upevní Vaše sebavedomie a podporí Vás.

Ponuka ketodiet je plná dobrôt a jedálniček na výber je skutočne pestrý. Obsahuje výživné jedlá plné bielkovín, zeleniny, vitamínov a minerálov, ktoré sú po konzultácii s odborníkom na mieru pripravené iba pre Vás.

Diétny program pozostáva zo štyroch až šiestich jedál denne, ktoré budete konzumovať pravidelne, dôležité je uvedomiť si správny pitný režim, mať dostatok pohybu, vďaka ktorému je chudnutie účinnejšie a samozrejme vylúčiť sladkosti a potraviny plné tukov.

Počas diéty nikdy nepocítite hlad, nebudete sa trápiť myšlienkami na sladkosti, celý diétny program prebieha vo fyziologickom, teda telu prirodzenom stave ketózy, ktorá Vám zaručí spoľahlivý výsledok.

fruit-cocktails-1446093_640

Systém stravovania počas diéty budete mať rozdelený do 3 základných fáz – najdôležitejšia prvá naštartuje metabolizmus, začne sa pomaly chudnutie a v nemenej dôležitej druhej a tretej fáze stabilizácie a fixácie si budete udržiavať naštartovaný cyklus.

Návrat k normálnej strave bude postupný, premyslený a opäť v súlade s Vaším organizmom.

Mnohých už výsledky príjemne prekvapili, skúste to aj Vy, vďaka premyslenej ponuke budete opäť viac fit a viac vo forme.