Tovar

Vchodové dvere

Zvažujete výmenu vchodových dverí do vášho príbytku? Máme pre vás niekoľko typov. Čím by sa mali vyznačovať vchodové dvere? V prvom rade by mali spĺňať svoje praktické funkcie, kde patrí ochrana a pevnosť. Vchodové dvere zaisťujú bezpečie, chránia príbytok a členov domácnosti pred vniknutím nežiadaných osôb. Na druhom mieste ide o estetickú stránku dverí, ktorá by mala dopĺňať celkové prostredie a vytvárať jeden pôsobivý celok. Vchodové plastové dvere sú vyrobené z kvalitného plastového materiálu, ktorý dostanete hneď v niekoľkých dekoroch. Vchodové plastové dvere nájdete v bielej farbe, ale aj vo farebných imitáciách dreva. Cenovo sú prístupné bežným spotrebiteľom.

vchodové plastové dvere

Plastové dvere sa vyznačujú nenáročnou údržbou. Na ich správne vyčistenie si vystačíte s bežným čistiacim prostriedkom a teplou vodou. Vyznačujú sa dostatočnou izoláciou, takže chránia váš domov pred hlukom z vonkajšieho prostredia. Vďaka vhodnému tesneniu zabraňujú úniku tepla.

Vchodové plastové dvere u nás nájdete aj v kombinácii s nerozbitným sklom, ktoré vytvára zaujímavý efekt. Ďalšou možnosťou je voľba protipožiarnych dverí, ktoré zabraňujú v prípade výskytu nežiadanej udalosti preniku ohňa do príbytku. Navyše sa vyznačujú bezpečnostným zámkom, ktorý znemožní akýkoľvek pokus o vlámanie sa do priestorov vášho domu alebo bytu. Urobte maximu pre vašu ochranu a bezpečie aj v tomto ohľade a vyberte si produkt, ktorý vám vyhovuje.

vchodové dvere na mieru

Plastové vchodové dvere vám vyrobíme na mieru na základe požadovaných rozmerov. Dvere vám dovezieme a zmontujeme, takže vy sa môžete tešiť konečnému výsledku. Navštívte fotogalériu na našej internetovej stránke, kde sa dozviete o ponúkaných produktoch viac. Plastové dvere sú doplnené mnohými kovovými súčasťami, ktoré vytvárajú zaujímavý dizajn jednotlivých produktov. Ak je výmena vchodových dverí v priestoroch vášho domova z istých dôvodov nevyhnutná, sme tu pre vás s našimi službami. Vaša spokojnosť je pre nás rozhodujúca. Radi vám vyhovieme a prispôsobíme hotový produkt vašim očakávaniam.