Auto

Aj chlapi chudnú

Neviem prečo je zaužívaný názor, že len ženy sa starajú o svoju postavu a o to, že chcú jednoducho schudnúť. Chlapi sa možno veľmi často trápia pre svoju postavu oveľa viac, ako sa trápia ženy. Aj keď sa vám to možno nezdá, verte tomu, že všetko, čo chlapi majú, je práve ich telo. Chcú byť predsa vyšportovaný. Ja som tak tiež chcel vyzerať, no akosi som sa nevedel prinútiť do toho, aby som reálne začal cvičiť. Prinútilo ma do toho až to, keď som začal veľmi priberať. A keď som sa proste nevedel dostať z toho, čo je pre mňa dôležité.

činky

AKO BY SOM MOHOL SCHUDNÚŤ?

Bolo mi jasné, že nemôžem čakať, že schudnem desať kíl v priebehu dvoch dní. Musel som si vypracovať plán, pretože som nechcel nazbierané kilá v priebehu jedného mesiaca znásobiť a zase sa kvôli tomu začať trápiť. Takže som sa rozhodol, že si urobím plán a začnem sa tým začať riadiť. Takže poďme na to.

cvičení

  1. Cvičenie. Aj keď som sa veľmi často venoval tomu, prečo nemám čas cvičiť, bolo mi jasné, že práve teraz už nie je čas na výhovorky. Nemôžem sa predsa donekonečna vyhovárať sám na seba, no nie? Takže je jasné, že proste musím cvičiť a začať tvarovať všetky tie svoje kilá.
  2. Chudnúť zdravo. Som plný extrémov. Raz sa proste sústredím na to, že sa budem iba prežierať a potom zrazu myslím iba na to, že nesmiem jesť nič. Je však ťažké, aspoň pre mňa, nájsť medzi tým ten správny balans. Pre mňa to však bola proteínová diéta. Práve na tú som sa zameral.
  3. Dať si pozor na pokušenia. To bolo pre mňa taktiež veľmi ťažké. Pretože zamerať sa na to, aby som niečo neprehnal alebo aby som nezhrešil v tom, že budem jednoducho zase s kilami tam, kde som začínal. To je už však iba na mne a na mojej pevnej vôli. Nič iné nie je. Teraz už len musím dúfať, že sa zase nespustím a že sa budem držať toho, čo je pre mňa naozaj dôležité. A to je teraz určite chudnutie.