PC

Chudnite normálne

Keď niekto povie, aby ste mysleli na seba, väčšina ľudí varovne zdvihne obočie. To je predsa sebecké, to je predsa nevhodné a odporné, keď myslíte na seba. Vždy by ste predsa mali myslieť iba na druhých. Ale občas je fajn, keď dáte na piedestál práve seba, akokoľvek sebecky a hnusne to znie. Nemusíte sa predsa orientovať iba na to, ako sa na vás v tomto smere pozerajú druhí ľudia. Nezáleží ani na tom, čo vám hovoria. Vždy záleží iba na vás. Ale keďže už ste určite niekoľko múdrych kníh čítali, je nám jasné, že to už dávno viete.

toust

Nech sa deje čokoľvek, musíte sa starať iba o seba. Teraz však musíte myslieť aj na to, čo robiť, keď chcete schudnúť. Možno sa necítite dobre vo svojom tele, ale to ešte neznamená, že si musíte ubližovať. To ešte neznamená, že sa musíte trápiť hladovkami. Musíte vymyslieť niečo iné, niečo lepšie, niečo efektívnejšie. Napríklad proteínová diéta je niečo, čo odporúčajú aj lekári. A keďže lekári vyslovene drastické chudnutie neodporúčajú, je veľmi prekvapujúce, že presne toto im vyhovuje a dávajú tomu veľkú šancu. Je však jasné, prečo to vlastne robia. Pretože toto nie je niečo, čo by vám malo ubližovať, ale pomôcť.

zmrzlina

Výborné je, že vám to vôbec nezoberie ani kúsok z vašej energie. Práve naopak, váš organizmus to dokonale naštartuje. A nech sa deje čokoľvek, presne to predsa potrebujete, nemáte ten pocit? Štart organizmu a príval novej energie. To sa pri chudnutí teda veľmi často nestáva, pretože väčšinou bývate len nervózny, unavený a poriadne sklamaný, keď kilá nejdú dole tak rýchlo, ako by ste vy sami chceli. Tu možno tiež nebudete postupovať príliš rýchlo, budete mať však čas a chuť na cvičenie. Dokonca ešte budete mať čas aj na to, aby ste sa tešili zo života. A čo je naozaj najlepšie, tak to je to, že sa vyhnete jojo efektu. A verte tomu, že toto pri hocijakom chudnutí skutočne nezažijete.