Auto

Štíhla aj po pôrode

Ak ste celý život štíhla ako prútik, neznamená to, že taká budete aj o desať rokov. Že taká budete aj po tridsiatke. Že taká budete aj po štyridsiatke. Práve naopak. Jeden pôrod z vás môže urobiť naozaj poriadnu macaňu a verte tomu, že takto to často býva a ja som toho príkladom. Pretože som bola celý život štíhla a vyzerala som perfektne. No otehotnela som a po pôrode sa mi moje kilá naspäť nevrátili. Práve naopak. Bola som naozaj veľmi pribratá a vyzerala som veľmi veľká. Necítila som sa dobre. A chcela som sa cítiť dobre.

miska se zeleninou

Nikdy som sa však nemusela starať o svoju postavu.Vždy som bola chudá, mohla som zjesť čokoľvek a nepotrebovala som, aby som si dávala pozor na to, čo dám do úst a koľko pohybu mám. Ale to sa veľmi rýchlo zmenilo. Zrazu som bola expert na všetky typy diét, aké len existujú. Zisťovala som si, čo je pre mňa naozaj dôležité a ako môžem najrýchlejšie schudnúť. Podstatné však bolo, že som nemala chudnúť iba rýchlo, ale potrebovala som chudnúť efektívne, bez vedľajších efektov a bez nejakých nervov, ktoré sú okolo mňa. Nevedela som však, ktorá diéta by bola pre mňa tá najlepšia.

tělocvična

Nakoniec som si prečítala na internete článok o proteínovej diéte a zistila som, že presne toto je niečo, čo mi môže dať do života veľmi veľa. Ale nielen to. Dokážem vďaka tomu naozaj veľké divy, pretože nech sa deje čokoľvek, viem urobiť zo seba naozaj krásnu ženu, a to len tým, že začnem chudnúť a začnem sa dobre stravovať. Viem, že presne toto ma bude baviť a viem aj to, že sa môžem tešiť na to, že moja postava bude vyzerať presne tak, ako vyzerala pred pôrodom. Teším sa na to, keď sa dám konečne do plaviek a ukážem ju svetu. Veď sa predsa nemám za čo hanbiť, tak aký je problém? Chudnúť môžeme aj všetci spoločne, keď budeme chcieť. Ja sa už teda o svoju postavu vôbec nebojím.