Auto

Chudnite bez straty energie

Poslednú dobu som mala pocit, že by som mala schudnúť. Chcela som pre to niečo urobiť, ale zároveň som mala pocit, že som po každej diéte nielen nenormálne hladná, ale aj nenormálne unavená. Všetko, čo okolo mňa bolo, ma totálne unavovalo a bolo mi jasné, že s tým musím niečo urobiť čím skôr, aby som vedela, ako sa môžem zariadiť, ale aj to, ako s tým všetkým môžem naložiť. Bolo mi jasné, že niektoré diéty sú jednoducho také. Človek je po nich hladný a aj unavený. Ale ja som chcela nájsť niečo iné. Niečo oveľa lepšie, aby som vedela, čo s tým môžem robiť.

chelba

VECI, NA KTORÝCH ZÁLEŽÍ

V skutočnosti je často to najjednoduchšie riešenie to najlepšie. Ja som po chvíľke hľadania na internete našla proteínovú diétu, ktorá vraj človeka vôbec neunavuje, ale to nie je všetko. Nakoniec som zistila aj to, že existujú rôzne chutné a zdravé recepty, po ktorých má človek skôr nadmieru energie. Musíte sa však zamerať na to, čo od chudnutia očakávate. Ja som si teda nemohla dovoliť, aby mi poklesla energia. Ale zároveň som chcela, aby som bola štíhla a chcela som, aby som vyzerala tak dobre, že sa po mne budú všetci otáčať.

ovoce

NÁJDITE SI DIÉTU, KTORÁ VÁM BUDE VYHOVOVAŤ

Veľmi jednoducho som pochopila, že chudnutie nemusí byť trápenie a nemusí to byť nič, čo vás bude skutočne veľmi deprimovať. Môžete byť šťastný, keď máte dobrú postavu, ale zároveň sa nemusíte báť toho, že niečo nevypáli podľa vašich predstáv. Ja som šťastná, že som napriek všetkému našla svoju cestu a že sa nemusím báť žiadneho jojo efektu, lebo nech sa deje čokoľvek, presne toto je niečo, čo vás proste sprevádza chudnutím. Moje kilá však odišli a aj zostali „odídené“. A to je asi niečo, čo by chcel dosiahnuť každý. Ja som šťastná za to, že sa mi to podarilo a myslím si, že by za to mali byť šťastní viacerí ľudia.