Tovar

Aké tienidlo vybrať na balkón?

Niekedy ste však určite riešili otázku, čím zatieniť vašu terasu. Nepríjemnosti nastávajú najmä v lete, keď na vašu terasu začne pražiť priame slnko. Slnko je v lete príjemné, ale nie, ak na ňom máte sedieť celý čas. Preto množstvo ľudí na svoju terasu rieši nejaké tienidlo. Zabudnite na nejaké dočasné riešenia. Závesy nie sú moderné, estetické ani praktické. Každé improvizované tienidlo buď nesplní svoj účel alebo vyzerá zle. Najlepšie urobíte, ak si tienenie na terasu necháte urobiť odborníkmi. A na mieru. V dnešnej dobe môžete mať moderné, kvalitné a najmä praktické tienenie na terasu či balkón. Populárne sú rolety.

roleta

Rolety môžu byť z rôzneho materiálu, ale aj farby. Nie každému sa hodia biele rolety. Preto máte možnosť svoje tienenie na terase zladiť s vašou fasádou. Výhodou roliet je, že aj keď sú stiahnuté, prepúšťajú dovnútra svetlo. Môžete tak sedieť na terase, aj keď máte zatienené. Rolety sa montujú v častiach. Máte možnosť stiahnuť iba jednu či niektoré strany roliet. Pre náročných zákazníkov sú tu vonkajšie hliníkové žalúzie. Prečo hliník? Lebo je to lacný a moderný materiál. A najmä odolný. Vyznačuje sa výbornými vlastnosťami. Hliníkové vonkajšie žalúzie sú vhodnejšie aj do miest s väčšími poveternostnými podmienkami.

hliníkové žalúzie

Ako rolety a žalúzie ovládať? Tienenie nebudete mať samozrejme nastálo stiahnuté. Pohodlne ich môžete ovládať. A to aj pomocou diaľkového ovládača. Vašou úlohou je teda iba sadnúť si na gauč a stiahnuť pomocou ovládača rolety. A môžete si užívať kávu aj počas skutočne slnečných dni. Pri výbere tieniacich roliet na balkón Screenoverolety a na terasu stavte na kvalitu. Je to produkt, ktorý budete používať dlhé roky a pravidelne. Preto navštívte internetovú stránku screenoverolety.sk a vyberte si jednu z možnosti tienenia terasy či balkóna na vašu nehnuteľnosť ešte dnes. Je to najlepšia investícia.