Tovar

Svet koliesok

Svet koliesok je v PK Group. Nech už potrebujete akékoľvek kolesá, či už priemyselne, alebo kolieska na vozík, prípadne dizajnové kolesá, či kolesá k nábytku, v PK Group nájdete všetky kolesá pod jednou strechou. Žiaden priemysel, výroba ani fabrika sa nezaobíde bez vozíkov, ktoré neustále transportujú náklad, tovar, alebo materiál z miesta na miesto. Každodenné používanie vozíkov zapríčiní amortizáciu vozíkov a hlavne jej pohybovej časti, teda otočných kolies. Preto veľmi často dochádza k potrebnej zámene tejto časti vozíka. Kolesá sa opotrebovávajú a deformujú, pod tlakom často väčším ako je maximálna hmotnosť vozíka, a teda aj kolies, keď sa preváža tovar, alebo náklad.

kolieska

Samozrejme deformácia nastáva aj keď náklad vozíka nie je preťažený. Je to neustáli kolobeh chodu fabriky, v ktorom sa veci vo výrobe a transporte jednoducho neustále musia zamieňať. Nech už pracujete v akomkoľvek priemysle, alebo potrebujete akýkoľvek druh koliesok, v PK Group ich určite nájdete. Na našej stránke www.pkgroup.sk si môžete pozrieť našu širokú ponuku. Jednotlivé kolieska máme zaradené do prehľadných kategórii, kde môžete rýchlo nájsť kolieska, ktoré hľadáte. Okrem koliesok tiež u nás nájdete všetky potreby pre výrobu, priemysel, alebo pre poskytovateľov služieb, ale aj veci pre váš dom či záhradu.

kolieska

PK Group môžete teda tiež nájsť prepravné boxy, podvozky pod vozíky, sudy, rôzne nádoby, termoboxy, a iné príslušenstvo. S nami máte overený obchod. Na Heureke máme 100% spokojných zákazníkov v hodnotení dodania aj v otázke komunikácie a poradenstva. Staňte sa naším spokojným zákazníkom aj vy! V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať pomocou online kontaktného formulára, alebo priamo na telefónnom čísle uvedenom na našej stránke. Môžete nás nájsť aj na sociálnych sieťach, kde si tiež môžete pozrieť všetky informácie aj novinky, ktoré PK Group ponúka.