PC

Ako by také obutie malo vyzerať?

Práve v kvalitných teniskách zaručíte svojmu potomkovi tie najlepšie výkony. Potom už len ostáva správne vybrať podľa aktivity: teda obuv na beh, výlety alebo napríklad do haly.

convers

Ako by také obutie malo vyzerať?

· Na prvom mieste stojí kvalita, pretože detská noha sa neustále a veľmi rýchlo vyvíja.

Športové tenisky by sa väčšinou skladajú z jazyka, podšívky, membrány, šnurovania, zvršku materiálu, okopovej časti, medzipodošvy a podošvy.
Vnútri musia byť veľmi pohodlné, aby bol pohyb ako v bavlnke. Mali by tiež dobre odvádzať vlhkosť a pot od pokožky. Zabránite tak plesniam a iným infekciám. Podšívka izoluje nohu, dodáva jej teplo a izolačné vlastnosti.
Niekomu by sa mohlo zdať, že membrána nie je v detskej športovej obuvi až toľko dôležitá. Pritom opak je pravdou. Medzi najznámejšie patrí GORE-TEX. Životnosť predĺži tiež správna údržba.

dětské botičky

Pevný krok zaistíte vďaka šnurovaniu alebo suchým zipsom, ktoré nohu zafixujú dokonale vnútri.
Medzipodošva potom slúži k ochrane nohy, vďaka nej necítime nerovnosti alebo ostré predmety na povrchu. Spevňuje, chráni a tlmí nárazy.
Zvršok sa týka hlavne dizajnu, ktorý zaujíma predovšetkým módnych návrhárov, ale možno aj niektoré z vás rodičov.

Ak si vyberiete špeciálnu bežeckú obuv, potom pomáhate hlavne kĺbom vášho dieťaťa. Navyše sa hodí aj na ďalšie športové aktivity. Pre terénny beh odporúčame topánky priamo krosové, tie majú hrubú vzorku a teda sú vhodnejšie.
Alebo môžete vyskúšať sandále, ktoré vítajú letné obdobie. Kedy vám môžeme ponúknu dve variantu a to turistické alebo priamo k vode.
A potom tu máme trekovú obuv, ktorá zaistí stabilitu chodidla na nerovnom povrchu napríklad pri výšľapu do hôr. Členok je dokonale spevnený, takže sa nemusíte báť úrazov.

Pre voľný čas si môžete vyberať napríklad z tejto ponuky:. Spĺňajú požiadavky na moderný vzhľad a kvalitné prevedenie pre chlapcov aj dievčatá. Urobte radosť svojim najmenším, ktorí sa budú tešiť z nákupu s vami.