Auto

Aspoň niečo k narodeninám

Osobné stretnutie, oslavy, párty – to sú všetko veci, ktoré sa teraz veľmi nerobia a mnoho z nás je z toho už tak trošku na prášky. No, hoci sa život tak trochu zastavil, my musíme žiť ďalej a nezúfať si z tohto nekončiaceho kolotoča. Musíme sa tomu prispôsobiť a naučiť sa žiť s radosťou aj napriek nepriaznivým okolnostiam. Keď už nám teda okolnosti neprajú, tak si my môžeme dopriať pre svojich blízkych to, čo by sme im radi darovali aj osobne pri nejakej príležitosti. Stačí im poslať darčekový kôš a oni sa potešia z toho, že na nich myslíme.

baskets-1208280_1920

Prečo práve darčekový kôš?

Je to najvhodnejší darček, ktorý povie za vás ako máte daného človeka radi a ako vám na ňom záleží. Do tohto košíka viete navyberať samé dobroty, ktoré má daný človek rád. Na týchto veciach si pochutí, zamaškrtí a spríjemní mu to chvíle, ktoré musí tráviť v domácej izolácii alebo teda niekde osamote, pretože stretávanie nie je umožnené. Aspoň v myšlienkach budete spolu. Aj vy si môžete nakúpiť rovnaké dobroty a ako keby ste aj spolu boli.. a spolu maškrtili. Ešte si zavolať video hovorom a máte to vybavené najlepšie ako sa to teraz dá.

bottles-3551460_1920

Netreba strácať hlavu a treba myslieť pozitívne. Prichádza jar, bude sa otepľovať, situácia sa spolu s krásnymi slnečnými dňami isto bude zlepšovať. Tak by sa mala zlepšovať aj vaša nálada a chuť žiť, ktorú ste v posledných chvíľach pomaly, ale isto stratili. Nemusíte zanevrieť na svojich blízkych, treba sa s nimi kontaktovať tak ako to ide, keď sa to inak nedá. Človek je síce tvor spoločenský, ale keď to situácia vyžaduje, tak sa musí pre spoločnosť izolovať. Urobí len dobre a pomaly to pominie. Nastanú lepšie časy, tak ako teraz vyšlo slniečko po dlhšom čase, po zime. Nič nebude trvať večne a ťahať sa ako taký sopeľ. Všetko raz skončí. Je to ako na hojdačke, raz sme hore a raz dole.