Nezařazené

Ketodiéta – tip na trvalé schudnutie

Rozhodli ste sa pre úpravu stravovacích návykov a pre redukciu hmotnosti?

Ostáva už iba správny výber diéty a pevná vôľa. Na výber máte veľa možností, ale nie je rovnaké chudnúť a trvale schudnúť. Za všetko môže nepriateľ diét jo – jo efekt, ktorý Vás môže po skončení diéty dobehnúť a výsledok dokonale pokaziť. Organizmus má rozumné správanie iba vtedy, ak ho to naučíme a správne ho usmerníme. Potrebuje výživu ako zdroj energiu, ale plnohodnotnú na to, aby sme boli zdraví, plní elánu a optimizmu. Naše telo nepotrebuje konzumovať nesprávne objemy jedla bez výživných látok.

scale-403585_640

Ketodiéta – pomoc vedy

Veda nám pomáha vo všetkom a vedecké poznatky o fyziologických procesoch na liečenie organizmu využívali už začiatkom minulého storočia. Stali sa základom osvedčenej bielkovinovej diéty – ketodiéty, ktorá si za svoj základ vzala fyziologický stav ketózy, kedy sa v organizme vytvárajú ketolátky. Dnes sa mnohí stravujeme rýchlo a nezdravo – množstvo sladkostí, tukov a prázdnych jedál bez nutričnej hodnoty. Ketodiéta ich nahrádza bielkovinovými jedlami, ktoré pomáhajú vytvárať ketolátky, ktoré vznikajú pri rozklade našich vlastných tukov a ktoré nášmu organizmu slúžia ako zdroj energie.

Ketodiéta a zachovanie svalovej hmoty

Celý vedecky dokázaný a overený proces je zameraný na zníženie hmotnosti, odbúranie zbytočných tukových zásob, správne vyformovanie postavy, ale hlavne na to, aby sa svalová hmota neodbúrala a by ostala pevná a pružná. To je jeden z dôležitých rozdielov v porovnaní s inými diétami, pri ktorých sa síce odbúravajú tuky, ale súčasne s nimi aj svalové tkanivo. Poznáte to – po výraznom schudnutí je Vaše telo ovisnuté, jeho línia nie je dostatočne vykreslená a pevná. Cvičením to síce zlepšíte, ale pôvodnú svalovú hmotu už nezískate. Aj preto sa mnohí cítia vyčerpaní a unavení po bežných diétach.

cooking-2519657_640

Keto diéta – zdroj sily a vitality

Naša ponuka ketodiet je typickým príkladom úspešnej ketodiéty, vedecky overenej, s trvalými účinkami, bez dodatočných joj o efektov a hlavne zameranej na efektívnu a najmä trvalú redukciu hmotnosti a na vytvorenie správnych stravovacích návykov aj po ukončení diéty.

Má 3 fázy – štartovaciu, stabilizačnú a fixačnú, je založená na pravidelnej konzumácii vybraných potravín, dostatočnom pitnom režime, prísune ovocia a zeleniny, odbornom poradenstve a vždy individuálnom prístupe. Ponúka Vám recepty všetkých chutí, dokonca aj sladké, nezažijete pri nej zlyhanie, únavu a nervozitu – vyvážená pestrá strava Vám poskytne badateľný úbytok hmotnosti a presvedčí Vás o Vašom správnom odhodlaní.

Mnohí pred Vami sa nechali inšpirovať- pokúste sa aj Vy a potešte sa z úspechu – omladnite a buďte opäť zdraví a vitálni.