Tovar

Čistenie odpadov za skvelú cenu

Súčasť domácnosti, ktorú využívame každý jeden deň, je práve potrubie. Stále však patrí medzi tie časti našich domovov, ktorým venujeme pozornosť, až keď nastane nejaký problém. Nemali by sme však zabúdať na pravidelnú údržbu kanalizácie a potrubia, čím skvalitníme naše bývanie, ale zároveň tak predídeme nepríjemným problémom spojeným so zníženou priechodnosťou, alebo dokonca upchatím potrubia. Pýtate sa, ako sa vlastne také čistenie potrubia vykonáva? Spoločnosť AB-krtkovanie Vám ponúka hneď dva rôzne spôsoby, akým môže byť Vaše potrubia spoľahlivo vyčistené.

potrubie

Prvým spôsobom čistenia je elektromechanické krtkovanie potrubí, ktoré spočíva v odstraňovaní nečistôt z potrubia prostredníctvom rozvibrovaných kovových špirál. Tie svojim mikropohybom spriechodnia akékoľvek potrubie, aj to, ktoré má veľmi malý priemer. Tento proces nevyžaduje použitie žiadnych agresívnych chemikálií, a preto je ekologický a neškodí životnému prostrediu. Ďalej si môžete dať potrubie vyčistiť vysokotlakovým spôsobom. Vďaka čerpadlu, ktorým je vybavená spoločnosť AB-krtkovanie, bude do Vášho potrubia vpustený prúd vody pod tlakom až niekoľko sto atmosfér.

kanál

Bude tak perfektne vyčistená stena potrubia, ale zároveň prúd vody prerazí prípadné upchaté miesta. Vysokotlakovým čistením môžete vyčistiť nielen potrubie v dome, ale aj kanalizačné prípojky, upchatý kanál, či prepad žúmp a septikov. Tlak vody je regulovateľný a prispôsobuje sa typu potrubia, kde má byť vpustený. Ak vo Vašej domácnosti bohužiaľ nastal problém s upchatím potrubia, určite chcete túto situáciu vyriešiť najrýchlejšie, ako sa len dá. Presne preto Vám spoločnosť AB-krtkovanie ponúka ich profesionálne služby čistenia odpadu https://ab-krtkovanie.sk/cistenie-odpadov/, potrubí a kanalizácie každý deň v roku. Stačí zavolať na telefónne číslo +421 940 367 897 a skúsení pracovníci firmy AB-krtkovanie prídu za Vami kdekoľvek na západnom Slovensku.