Tovar

Fotky do albumu? Prečo nie

Je pekné, že v dnešnej dobe máme tú možnosť vymožeností a technológií, s ktorými môžeme fotiť všetko čo sa nám len zapáči kedykoľvek, kdekoľvek. Rýchlo a jednoducho. Avšak koľkí z vás sa na tie fotografie zo zážitkov, z výletov, z osláv, zo svadby a podobne pozerajú? Myslíme si, že skoro nikto. Plná pamäťovka fotiek je celkom rýchlo, no vracať sa k nim bude málo kto. Rozmýšľate čo teraz? Riešenie je úplne jednoduché.

Nechajte si vytlačiť vaše fotografie. Lacné vyvolanie fotiek nikdy nebudú prežitkom. Fotky v mobile, alebo na úložisku sú fajn, no tlačené fotografie v albume alebo v krabičke, ktoré si môžete kedykoľvek prezerať majú oveľa väčšie čaro.

fotenie zážitkov

Na našej webovej stránke si viete nechať jednoducho a rýchlo vytlačiť akékoľvek fotografie podľa vášho želania. Pýtate sa ako? Postup je naozaj jednoduchý. Otvoríte si našu stránku, nahráte fotografie, ktoré chcete vytlačiť a napokon si už len zvolíte vhodnú veľkosť či požadovanú kvalitu.

Všetky snímky tlačíme na kvalitný fotopapier a pri tlači používame tie najmodernejšie techniky a postupy. Nemusíte sa obávať kvality, v našej práci nie sme žiadni amatéri. Kvalita nami tlačených fotografií a vaša spokojnosť sú pre nás prioritou. Spokojnosť zákazníka je pre nás najväčším potešením. Najviac nás dokáže potešiť, keď vidíme ako sa k nám vraciate opätovne niekoľký krát. Vtedy nám naozaj dávate najavo, že svoju prácu robíme najlepšie ako len vieme.

fotografia z mobilu

Nahranie fotografií na náš web je naozaj jednoduché a zvládne ho aj ten najväčší počítačový amatér. Stačí si jednoducho nahrať fotky, ktoré chcete mať vytlačené, potom pár formalít a už sa len môžete tešiť z balíčka, ktorý vám príde s vyhotovenými fotkami priamo k vám domov. Aké jednoduché, že? Prečo by ste mali hľadať najbližšiu službu, kde ponúkajú tlač fotografií na počkanie, no kvalita vytlačených fotografií nie je veľmi dobrá, keď si to viete vyriešiť sami raz-dva z pohodlia vášho domova? Ponúkame vám tlačenie fotografií za tie najpriaznivejšie ceny na trhu!