PC

Pevné ZIP sáčky, ktoré sú veľkými pomocníkmi

ZIP sáčky sú nepostrádateľnými pomocníkmi všade, určite ste sa s nimi stretli, majú mnoho foriem využitia a je na nich spoľahnutie v každej situácii. Sú vyrobené z ekologickej formy plastu, sú to malé plastové vrecká, ktoré chránia skrytý obsah pred vlhkom, teplom, znečistením a prachom. Ponuka ZIP sáčky Vám predstavuje ZIP sáčky v trinástich rôznych veľkostiach, v prevedení ZIP sáčkov hladkých bez uška alebo s praktickým uškom na zavesenie, prípadne s dokonalým uzatváraním na systém posuvného jazdca vo forme zipsu.

drobné ZIP sáčky

Ponúkané plastové vrecká majú spoľahlivé uzatváranie aj pomocou plastovej zosilnenej lišty, ktorá pevne tesní, takže ZIP sáčky je možné využiť aj napríklad v kuchyni na uskladnenie byliniek, korenín, prípadne aj sušených plodov. Ich využiteľnosť je viacnásobná, ľahko sa umývajú, vysušia a pripravia na ďalšie použitie. Prevedenie s uškom má nespočetné výhody, nielenže si poupratujete drobnosti, ale vrecká si za uško môžete zavesiť a získať tak dokonalý prehľad o ich obsahu. Nájdete ich aj v obchodoch, sú vhodné na balenie drobných cukroviniek, špendlíkov, gombíkov, rôznych drobností pre kutilov, bižutérie a rovnako dobre sa uplatnia aj v kancelárii na spinky a malé kancelárske potreby.

ZIP sáčky na koreniny

Ponúkané vrecká sú vyrobené z materiálu, ktorý je vhodný aj na balenie potravín, sú hygienicky nezávadné a suroviny si v nich zachovávajú čerstvosť, arómu a charakteristickú vôňu. Šikovné ZIP sáčky majú radi aj deti, sú hravé, zaujmú ich pozornosť a naučia ich postupnému udržiavaniu poriadku a získavaniu prehľadu o všetkých maličkostiach. V prípade vreciek s uškom sú milou hračkou, ktorá ich zaujme. Vrecká sú rýchlouzatvárateľné, určite Vám poslúžia a ochránia ich obsah pre všetkými nežiadúcimi vplyvmi a aj preto sa stali obľúbenými. V ponuke sú v balení od sto až po tisíce kusov, nezabúdajte, že väčšia objednávka je vždy výhodnejšia.