PC

Oznámte svadbu vo veľkom štýle

Prípravy na svadbu častokrát začínajú už niekoľko mesiacov pred samotným ňom D, ak nie aj rokov. Väčšinu služieb si dokážete zarezervovať a máte vybavené. Sú však aj povinnosti, ktorým sa musíte venovať viac. Dôležité je zvoliť si celkovú tému svadby. S tým súvisí aj farebné ladenie a použitá výzdoba. O tom, v akom duchu sa bude vaša svadba vyvíjať by ste mali mať jasno ešte predtým, ako sa pustíte do svadobných tlačovín. Svadobné tlačoviny by mali byť v duchu celkovej výudoby. Čo všetko svadobné tlačoviny zahŕňajú?

svadobné oznámenie

Najdôležitejšie, na čo musíte pri výbere svadobných tlačovín myslieť hneď na začiatku, sú svadobné oznámenia. Bez svadobných oznámení by vaša svadba nebola svadbou. Svadobné oznámenia sú stále jediným prijateľným spôsobom, akým dať vašim blízkym a rodine vedieť, že bude svadba. A nielen to. Hostia, ktorí sú pozvaní k u svadobnému stolu by si mali v obálke nájsť aj pozvanie na hostinu. Dizajn svadobného oznámenia je čisto vaša záležitosť. Farby, veľkosť či prevedenie si musíte vybrať vy sama. Preferujete jednoduchý minimalistický štýl? Vaše oznámenie potom môže byť čisté v jednej farbe s jednoduchým elegantným písmom. Obľúbené je poslednú dobu transparentné svadobné oznámenie. Alebo ste vyslovene romantický typ? Na vašom oznámení môžu byť srdiečka, holubice či iné vzory a obrázky. Stále najobľúbenejším vzorom na svadobných oznámení sú jemné kvety či listy.

obrúčky

Čo má byť na svadobnom oznámení uvedené?

V prvom rade nesmú chýbať mená a priezviská oboch svadobčanov. Nesmiete zabudnúť taktiež na čas a miesto obradu. Častokrát bývajú tieto údaje sprevádzané krátkym výstižným citátom. Páry, ktoré už majú vlastné detičky používajú častokrát citáty spojené s deťmi. Pre návrh výber svadobného oznámenia navštívte stránku graphicsoul.sk a vyberte si svadobné oznámenie vhodné pre vás.