PC

Reklamné perá o vás povedia viac !

Darčeky slúžia na utužovanie vzťahov na pracovisku, na nadväzovanie nových kontaktov, potešenie priateľov, skrátka, je vždy príjemné, ak na vás niekto myslí hoci len drobnosťou a dokáže to prejaviť. Niekedy je však náročné ulahodiť každému, a tak sa hodí „univerzálny“ darček. Práve sme ho pre vás našli – reklamné perá s potlačou Promodarceky sú využiteľné prakticky v každom type práce. Radíme sem aj ceruzky a iné potreby na písanie vzhľadom na ich uplatnenie kdekoľvek – vždy sú nejaké informácie, ktoré je potrebné ručne zapísať a také klasické pero je viac ako vhodné na rôznych poradách, meetingoch a pracovných stretnutiach.

perá

Reklamné perá môžu odzrkadliť „dušu“ vášho podniku, ukázať, kto v skutočnosti ste – tajomstvo tvorí logo alebo grafický návrh, na ktorom môžete participovať. Dostanete sa do povedomia aj klientom, ktorých by ste chceli zaujať, a to úplne jednoduchou a nenásilnou formou. Výber závisí od vašich požiadaviek – možno preferujete kovové perá pre svoju trvácnosť a luxusný dizajn, napríklad z antikorovej ocele alebo hliníka. Ďalšou možnosťou sú plastové perá, ktorých výhodou sú nízke náklady (dostupné už za 0,09 eur za ks). Pre tých, ktorí uprednostňujú prírodnejšie materiály, sú vhodné perá z korku alebo bambusu – oceňované pre svoj netradičný vzhľad a ľahkosť.

ceruzky

V ponuke sú aj rôzne sety, rollery, darčekové balenia. Na prezentáciu výrobkov vašej spoločnosti sa hodia napríklad zvýrazňovače, vkusné sú aj balenia ceruziek a nesmieme zabudnúť aj na puzdrá na perá. Široká škála farieb, materiálov, a nemusíme zostať len pri perách – PROMO darčeky zaujmú aj kancelárskymi potrebami, ktoré idú ruka v ruke s reklamnými perami. Poznámkové bloky či diáre sú nevyhnutnosťou vždy a s osobitým logom oslovia každého – prezrite si ponuku našich reklamných predmetov na našom webu.