Tovar

Chráňte si chrbticu počas cesty autom

Často cestujete autom? Cesta do práce, do školy, na nevyhnutné stretnutia, ale aj výlety do hôr, nákupy či dovolenku môže byť krátkodobá, ale v zásade môžeme cestovať desiatky hodín týždenne, dokonca denne, pokiaľ ide o väčšie vzdialenosti. Zostať v jednej polohe v aute po dlhší čas nemusí byť príjemný pre naše telo, ktoré potrebuje pohyb, nehovoriac o zdraví a bezpečnosti. Pri nesprávnom sedení hrozí chronické poškodenie chrbtice a opotrebovanie platničiek zvlášť, ak ide o dlhodobú záležitosť. Pomôcka typu opierka zaručí okrem pohodlnosti najmä vyvážené držanie tela vzhľadom na ortopedicky navrhnutý model.

sedadlo v aute

Zároveň má za úlohu chrániť medzistavcové platničky tak, aby nevznikal zvýšený tlak v tejto oblasti. Bedrová opierka do auta značky Benergo je pre vás vynikajúci spôsob, ako chrániť chrbticu už preventívne a ušetriť si náklady za prípadnú liečbu u lekára spojenú s náročnými rehabilitáciami. Vložením za chrbát si vytvoríte správnu polohu na sedenie, ktoré vašu chrbticu zbytočne nezaťaží. Rovnovážny stav sa dosiahne nasmerovaním opierky do tzv. lordózy – špecifického zakrivenia na našom chrbte. Opierka sa aplikuje vo vyššej časti sedadla vozidla v driekovej oblasti – viď obrázok na priloženej stránke.

cesta autom

Flexibilný materiál z tvrdej peny sa tvarovo prispôsobí vášmu https://magazin.centrum.sk/zdravie/chyba-vasmu-telu-vlaknina-takto-sa-to-prejavuje/894689.html telu. Vyhnite sa bolesti, život je prikrátky na to, aby sme sa trápili, ak sa na situáciu dajú nájsť konštruktívne riešenie. Opierka v bedrovej oblasti je jedným z nich len za cenu 21,90 eur. Zdravie-shop vám ju promptne doručí a navyše, môžete si užiť zľavu 5 eur na prvý nákup – v prípade, ak sa registrujete na webstránke. Zážitok z cestovania bez námahy je nepopierateľný – a o to vás predsa ide. Chcete vedieť viac? Informácie získate na našom webe. Kde vám aj poradia a vyberieme správnu opierku do auta, tak aby vám to čo najlepšie vyhovovalo.