Tovar

Senzuálne masáže

Každý z nás pozná význam a podstatu masáží. Masáže Bratislava sú oslobodzujúce techniky uvoľnenia svalstva, pričom nám pomáhajú zrelaxovať u našu dušu, odpojiť myseľ od zvyšku sveta sústrediť sa len a len na seba. Úlohou masáží je lepšie prekrvenie tela, uvoľnenie a zmiernenie bolesti a odblokovanie stuhnutého svalstva. Má skutočne veľmi veľa podôb a techník, ktoré sa neustále vyvíjajú a ľudia sa snažia objaviť niečo, čo tu ešte nebolo. O masážach by sa dalo povedať, že je to vlastne umenie prevádzajúce masérom alebo masérkou, ktorí sa vedia hrať s intenzitou tlaku na tých správnych bodoch a miestach.

tantra

Kvalitná masáž by nemala byť len cenovo dostupná, prípadne o niečo nad hranicou, ale aj kvalitne prevedená a odvedená špecializovaným človekom, ktorý presne vie, čo má robiť, a ako používať svoje ruky na uvoľnenie svalstva iného človeka. Pri senzuálnych masážach však nehovoríme len o rukách. Senzuálne masáže sú masáže erotického typu, pri ktorých sa využíva unikátna technika známa ako telo na telo, vďaka čomu je kontakt veľmi intímny, intenzívny a všetky zmysly sú zapojené do takej miery, ako pri klasických masážach nikdy nebudú.

budha

Všetky typy masáží, či už športové, s lávovými kameňmi, tantrické, erotické, nuru, párové, senzuálne, pomáhajú účinne bojovať proti stresu, prekrvovať telo, uvoľňovať psychické i fyzické napätie a odbremeňovať človeka od jeho telených a nehmotných problémov. Taktiež je preukázané, že napríklad také senzuálne masáže majú aj veľmi pozitívne účinky na telo, pričom rovnako ako všetky ostatné masáže, majú tú schopnosť urýchľovať hojenie a regeneráciu. Všetky typy masáží sú krásne, niečím výnimočné a každá z nich má čo ponúknuť. Je potrebné ich vyskúšať na vlastnej koži. Samozrejme, je fajn tiež si nechať poradiť, avšak ako sa hovorí – sto ľudí, sto chutí. Každému sa páči niečo iné.