PC

Zdravé pochúťky na jednom mieste

Hľadáte internetový obchod s BIO potravinami a zdravými pochúťkami, kde nájdete naozaj široký sortiment na jednom mieste? Asi pred mesiacom som úplnou náhodou natrafila na obchod Svet chutí. Kamenná predajňa sa nachádza v Košiciach, no keďže toto mesto nemám úplne po ruke, online formu predaju som skutočne ocenila. Takto, nehovorím, že neexistujú e-shopy so širším sortimentom. Tento je však pre mňa vyhovujúci najmä preto, že okrem výživových doplnkov a iných zdravých vecí, majú v ponuke aj gurmánske špeciality, ktoré som doteraz mala poriadny problém zohnať.Pomarančová šťava v pohári a rozkrojený pomaranč

Čo fajné nájdete na webe

V e-shope Svet chutí toho nájdete naozaj dosť. Mňa osobne zaujala napríklad široká ponuka paštét a rôznych podobných pochutín, ktoré však nie sú paštétami v pravom slova zmysle. Potom tu nájdete delikatesy z rôznych kútov sveta, https://www.stream.cz/slavnedny/10019789-den-jedineho-letu-nejvetsiho-letadla-sveta-2-listopad-1947 napríklad z Ázie, Balkánska, Grécka, Talianska, Mexika, India či z Ruska. Keď už spomínam túto krajinu, tak veľmi zaujímavý je aj ponuka ruskej medicíny.

Ak máte radi naše domáce pokrmy, tak si na svoje prídete tiež. Cez web si totiž môžete objednať rôzne mäsové delikatesy z domácej výroby. Bravčové, hovädzie, divina, teľacina, králičie, husacie či kačacie mäso si však musíte objednať dopredu, takže ak by ste ho plánovali pripraviť na nejakú špeciálnu príležitosť, myslite na to v predstihu.

Z domácej výroby sú tu potom džemy, lekváry, vína, pečivo, medové výrobky, sladkosti ako napríklad ručne robená čokoláda, syry a čo môžem vrelo odporúčať, keďže som logicky neochutnala ešte všetko, sú domáce pirohy.Zelené a čierne olivy v drevených krabiciach

Zdravá kozmetika a výživové doplnky

Samozrejme, že tu nie sú len delikatesy, ale i zdravé veci, teda BIO potraviny, čaje, sirupy, Bachove kvapky a aj BIO kozmetiku. Ako hovorím, široký a zároveň pestrý výber, ja som si tento e-shop veľmi obľúbila, pretože si môžem na jednom mieste objednať veci z rôznych „oblastí“, takže nemusím platiť poštovné vo viacerých online obchodoch.